Hakkımızda

Enta’yı Yakından Tanı

Firmamız 15 yıllık tecrübeyle alanında bütün dikkatleri üzerine çekmesiyle adından söz ettiren kurumsal bir firmadır. En öncelikli görevimiz müşteri memunyetidir. Uzman ekibi ve profesyonel yaklaşımı ile 7 gün 24 saat hertürlü koşulda Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Enta Kiralık Çadır ve Organizasyon, her gün farklı yeniklerle sektörde daha hızlı, daha pratik çözüm üreten bir firmadır. Gelişen “Çadır Sistemleri” alanında “çadır kiralama” hizmetimizle birçok kurumsal etkinlikte, resmi çadır sistemleri stoklarımızda bulunmakta olup uzmanlığımıza ve deneyimimize güvenerek gerçekleştireceğiniz tüm fuar ve etkinlikleriniz için resmi çadır ebatlarımız bulunmaktadır. Yapılarımız modüler ve esnektir.

mock-up2

Kiralık çadırlarımız organizasyonlarınızın güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için yapısı statik denge ve mukavemetleri zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Alman mühendislerimizin ürettigi ve alüminyum konstrüsiyonlarımız uluslararası standartlara uygun TÜV belgeli alman menşeli 9001 iso kalite belgeli bırandalarımız 1421 gerilim direnci (yırtılmaz güneş gecirmez yanmaz iso belgeli B1avrupa alev yürütmez belgeli 2411 iso) yapışma belgeli ürünlerimizdir.

Enta Kiralık Çadır hergün farklı organizyonlara çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memunyetini garanti etmektedir. İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz. Kiralama süresince yapıların tüm riski sigortalanmaktadır. İşimiz sigorta ve garanti belgeleriyle çevreye duyarlı çözümler geliştirerek projenizi zamanında gerçekleştirmektir. Proje başarımız açısından, proje büyüklüğü ne olursa olsun, hızlı bir şekilde pratik çözümler üretiyoruz. Profesyonelce çalışmanın önemine inanıyoruz.

15 yıllık güvenle hizmetinizde

15 yıllık tecrübemizle, siz değerli müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Özel organizasyonlarınızda, düğün, açılış veya kokteyl gibi açık hava organizasyonlarınızda ISO kalite standartlarına uygun çadırlarımızla hizmetinizdeyiz.

Uygulamaları Görüntüle!

Ürünlerimiz

Sertifikalarımız

WhatsApp Image 2018-02-12 at 13.31.23

WhatsApp Image 2018-02-12 at 13.31.25

WhatsApp Image 2018-02-12 at 13.31.25(1)

WhatsApp Image 2018-02-12 at 13.31.26

Copyrights © 2016 Enta Kiralık Çadır ve Organizasyon.
Web Tasarım: Netlam